پیگیری مشکلات دهستان قره باغ


ابراهیم عزیزی در جمع اهالی دهستان قره باغ

 

پیگیری مشکلات روستای سید صفری دهستان قره باغ

 

ابراهیم عزیزی نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی با حضور در روستای سید صفری دهستان قره باغ، در دیداری صمیمانه با برخی اهالی،اعضای شورا و دهیاران دهستان، به بررسی مسائل و مشکلات منطقه پرداخت.

در این دیدار که معاون آبفای شیراز و رییس بنیاد مسکن و اداره راهداری،برق و گاز شیراز نیز حضور داشتند،  مشکلات طرح هادی، انشعابات آب و فاضلاب، کندی تعریض گردنه کیان آباد و... توسط حاضرین مطرح شد که مدیران مربوطه نیز پاسخ های لازم را ارائه دادند.

عزیزی نیز پس از شنیدن سخنان حاضرین بیان کرد: مشکل آب و راه و گاز و برق را نمی توان مشکل لوکس مردم دانست بلکه اینها خواسته به حق ایشان است.

او با بیان اینکه مسائل و مشکلات جنوب شیراز را باید با یک نگاه منطقی در یک بسته جامع و کامل حل کنیم، افزود: روحیه گزارش کاری را باید رها کنیم چراکه وقتی کار انجام شد، خودش یک گزارش است.

نماینده و زرقان در مجلس به مشکل کمبود آب اشاره و تصریح کرد: حل اصولی و بلند مدت این مشکل از راه انتقال آب دریا و تنگ سرخ بشار میسر است که نخستین گام اساسی با لوله گذاری از پارسیان به لامرد در این راستا برداشته شده است.

عزیزی افزود: در اقدام کوتاه مدت نیز با ایجاد خط دوم انتقال آب از درودزن و برداشت از چاهها و خط یک، حدود ۱۵۰میلیون متر مکعب آب را تامین خواهیم کرد تا مشکل کم آبی شهرستان شیراز حل شود.

او با اشاره به اقدامات انجام شده در زمینه های مختلف تصریح کرد: باید تمام تلاش ها در جنوب شیراز متمرکز تا مشکلات طرح هادی، راه،آب،برق، اورژانس و... این منطقه هر چه سریعتر حل شود. البته اهالی منطقه نیز باید در حفظ و نگهداری روستا با مسوولان تعامل داشته باشند.

عزیزی بر استفاده از نظرات اعضای شورا و مسوولان روستا در اجرای طرح هادی و دیگر طرح ها نیز تاکید کرد و از مدیران حاضر در جلسه خواست تا قبل از اجرای طرح ها حتما از نظرات ایشان بهره ببرند.

 

انتهای پیام/


نظرات


نام و نام خانوادگی
اجباری
ایمیل
اجباری
موبایل
اختیاری
توضیحات