وزیر با انگیزه تحول آفرین است


نماینده شیراز و زرقان در حاشیه جلسه رای اعتماد به وزرا:

وزیر با انگیزه تحول آفرین است

نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزیر با انگیزه تحول آفرین است، گفت: در تایید صلاحیت وزرای پیشنهادی داشتن کارنامه موفق و برنامه اجرایی قوی ۲ ملاک مهم برای نمایندگان است.

ابراهیم عزیزی در حاشیه بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم در خانه ملت در سخنانی اظهار داشت: نمایندگان با جلسات فشرده و تخصصی در کمیسیون ها، بررسی صلاحیت وزرا را با دقت و حوصله انجام می دهند تا بهترین ها را گزینش کنند.

نایب رییس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی داشتن برنامه اجرایی قوی را برای دادن رای اعتماد به وزرا بسیار مهم قلمداد کرد و گفت: نمی توان یک وزارتخانه را به کسی سپرد که برنامه ای برای اداره مجموعه خود ندارد لذا نمایندگان روی این مسأله بسیار حساس هستند.

رییس کمیته امنیت کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی همچنین گفت: در کنار برنامه اجرایی، داشتن سابقه و کارنامه موفق یک وزیر نیز یک ملاک مهم برای نمایندگان است.

عزیزی افزود: وزیری که کارنامه موفقی در گذشته داشته نشان می  دهد که انگیزه برای کار و خدمت به مردم دارد واین مهم نیز برای نمایندگان در اولویت است.

نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی در خصوص امکان رای اعتماد به وزرای پیشنهادی نیز  تاکید کرد: به نظر می رسد ترکیب جوانان با انگیزه و متخصص در کنار وزرای با تجربه و کارآزموده ترکیبی هوشمندانه و عقلایی برای دولت سیزدهم است.

نایب رییس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خطاب به مردم نیز اظهار داشت: مردم بدانند که نمایندگان آنها در خانه ملت به دنبال وزرایی هستند که بتوانند با قدرت مشکلات موجود به ویژه در حوزه اقتصاد، معیشت و اشتغال را حل کنند.

او تصریح کرد: یک وزارتخانه دارای ظرفیت های بسیاری است و با منابع و بودجه‌ای که در اختیار دارد می تواند در حوزه مربوطه بسیار تاثیر گذار باشد لذا قرارگرفتن یک وزیر باانگیزه، متخصص،انقلابی و جهادی در راس آن، تحول آفرین و توسعه بخش است.

انتهای پیام/


نظرات


نام و نام خانوادگی
اجباری
ایمیل
اجباری
موبایل
اختیاری
توضیحات