برخی انقلابی حرف می زنند، تکنوکراتی عمل می کنند!


عضو کمیسیون امنیت ملی:

 

برخی انقلابی حرف می زنند، تکنوکراتی عمل می کنند!/تاکید عزیزی بر حضور آگاهانه در انتخابات

 

 

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر حضور حداکثری و انتخاب اصلح در 28خرداد 1400گفت: برخی انقلابی حرف می زنند اما تکنوکراتی و لیبرالی عمل می کنند و این هوشیاری  مردم را می طلبد که در انتخاب خود دقت کنند.

 

ابراهیم عزیزی در جمع نمازگزاران شهر لپویی با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و با اشاره به درس های بزرگی که از مکتب ایشان باقی ماند، اظهار داشت: جاودانگی امام یک دلیل بزرگ داشت و آن نگاه الهی ایشان و دلدادگی اش به مکتب اهل بیت(ع) بود.

 

او افزود: ویژگی بارز امام استکبار ستیزی و دفاع از مظلومان عالم بود که از ابتدای نهضت بزرگش تا پایان عمر شریفش ادامه یافت چه در مبارزه با نظام ستم شاهی و چه در مقابله با نظام سلطه.

 

عزیزی خاطرنشان کرد: امام وجدان های بیدار را در اقصی نقاط دنیا در مقابله با زورگویان و ستمکاران بسیج کرد و با این کار بزرگ مسیر تاریخ را تغییر داد.

 

نماینده شیراز و زرقان در مجلس تصریح کرد: امام نوع نگاه ما به هستی، زندگی بشری و دین داری را تغییر داد و در مقام عمل نقش سیاست در دین و دین در سیاست را به خوبی تبیین کرد.

 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اندیشه سیاسی امام راحل افزود: آن سیاستی که امام مد نظر داشت، سیاست بر مبنای احکام الهی، نبوی و حسینی، نگاه به محرومان، حل مشکلات مردم، نفی همه پلیدی ها، مبارزه با استکبار و ... بود نه آن سیاستی که حقه بازی و فریب در آن نهفته است و در رفتار برخی جلوه دارد.

 

او با اشاره به انتخابات پیش رو نیز خاطرنشان کرد: این روزها برای همه ما مهم و تعیین کننده است چراکه سرنوشت خود را می خواهیم رقم بزنیم لذا برای این حق باید ارزش قائل شده و با انتخاب اصلح، مسیر رشد و توسعه را فراهم کنیم.

 

عزیزی حضور حداکثری در انتخابات را خواستار شد و گفت: حضور حداکثری در انتخابات 28خرداد تضمین کننده امنیت کشور،  اهداف امام، تدوام راه شهدا و موجب ناامید کردن دشمن است لذا نباید این حضور را دست کم گرفت.

 

این نماینده مجلس ادامه داد: اگر حضور حداکثری با انتخاب اصلح و آگاهانه همراه شود، می توان به تغییر شرایط امیدوار شد.

 

عزیزی با بیان اینکه کسی را باید انتخاب کرد که درک درست، منطقی و به روز از مشکلات کشور داشته باشد، افزود: امروز مهم ترین مشکلات مردم معیشت و بیکاری است و نباید طوری انتخاب کنیم که فردای پس از انتخابات (کاسه چه کنم) دست بگیریم.

 

او ادامه داد: امروز برخی باید پاسخگوی مشکلاتی باشند که ناشی از سوء مدیریت آنهاست اما می بینیم که پاسخگو نیستند  و حتی در مقام مطالبه گری قرار می گیرند و این نتیجه یک انتخاب اشتباه است.

 

عزیزی داشتن برنامه، ضد فساد بودن، عدالت خواه بودن، عدم وابستگی به بیگانه و شناخت کامل از ظرفیت های کشور را از ویژگی های یک رییس جمهور اصلح دانست و گفت: کسی را انتخاب کنید که پایبند به منافع ملی باشد و مواضع عزت آفرین را دنبال کند؛ کسی که دارای عملکرد انقلابی و جهادی باشد.

 

عزیزی با تاکید بر انتخاب آگاهانه در28 خرداد 1400 افزود: برخی در سخن انقلابی نشان می دهند اما تکنوکرات و لیبرالی عمل می کنند در حالی که ما نمی توانیم از مشکلات بگوییم و نگاهمان تماما به خارج از کشور و بیگانه باشد.

 

او در ادامه با اشاره به اقدامات مجلس یازدهم در تحقق خواسته های مردم خاطرنشان کرد: قوانینی چون جهش مسکن، مالیات بر خانه های خالی، تعالی خانواده، خرید تضمینی محصولات کشاورزی، اقدام راهبردی لغو تحریم ها و... نمونه ای از اقدامات مجلس است که نشان می دهد اولویت برای ما حل مشکلات مردم بوده است.

 

رییس مجمع نمایندگان فارس تصریح کرد: البته باید پذیرفت این قوانین در حوزه اجرا هنوز خود را نشان نداده است لذا تضمین کننده این قانون های خوب، دولتی انقلابی و جهادی است.

 

او با اشاره به وحدت و انسجام مجمع نمایندگان فارس در پیگیری مسائل مهم استان افزود: امروز 18نماینده استان فارس پروژه های مهم و زیرساختی استان همچون آزادراه شیراز اصفهان، چهارراه ریلی، نفت و گاز و پتروشیمی و آب را دنبال می کنند؛ پروژه هایی که قرار بود سالها پیش به بهره برداری برسد.

 

رییس مجمع نمایندگان فارس ادامه داد:  در بحث انتقال آب سد درودزن به شیراز، تخصیص آب به لپویی نیز دیده شده که مشکل آب این منطقه را نیز حل می کند.

 

عزیزی در پایان نیز گفت:  انجام پروژه ها و حل مشکلات کشور و استان در سایه یک دولت انقلابی و کارآمد امکان پذیر است که با انتخاب خوب مردم بر سر کار خواهد آمد.

 

انتهای پیام/


نظرات


نام و نام خانوادگی
اجباری
ایمیل
اجباری
موبایل
اختیاری
توضیحات