مردم منتظر خبر خوش صعود فجر شهید سپاسی به لیگ برتر هستند


رئیس مجمع نمایندگان فارس در جمع تیم فجر شهید سپاسی:

 

مردم منتظر خبر خوش صعود فجر شهید سپاسی به لیگ برتر هستند

 

رئیس مجمع نمایندگان استان فارس در جمع فوتبالیستان فجر شهید سپاسی شیراز حضور یافت.

 

ابراهیم عزیزی در این دیدار صمیمانه که در محل تمرین تیم فجر شهید سپاسی برگزار شد، اظهار داشت: مردم چشم انتظار هستند تا در روزهای آینده خبرهای خوبی را از صعود فجر به لیگ برتر بشنوند و امیدواریم که این تیم به جایگاه شایسته خود در کشور دست یابد.

 

او با اشاره به ارزش های اخلاقی حاکم بر تیم فجر شهید سپاسی گفت: دلالان و واسطه گران معمولاً نگاهی کاسبکارانه به ورزش دارند و خیلی ازافراد دلبسته ارتقای ورزش برای نشاط و شادابی و سرزندگی مردم نیستند اما تیم شهید فجر سپاسی یک وجه تمایز با بقیه تیم ها دارد.

 

نماینده شیراز و زرقان در مجلس خطاب به بازیکنان فجر شهید سپاسی افزود: شما ورزش را با ارزش ها توام کرده و  نمادی از اخلاق ورزشی را در جامعه ورزشی به نمایش می گذارید.

 

این نماینده مجلس با اشاره به علاقه شهید مجید سپاسی به فوتبال در جبهه و نحوه شکل گیری تیم فجر گفت: شاید فجر از لیگ برتر به دسته یک سقوط کرد اما همیشه برنده جام اخلاق و ارزش ها بوده است و حقیقتا ورزش زیر نام یک شهید، یک توفیق است.

 

عزیزی خاطرنشان کرد: در کشور هر گاه صحبت از فجر شهید سپاسی می شود، همیشه از اخلاق و ارزش های این تیم یاد می شود.

 

او در ادامه به بحث توجه به سربازان نیز اشاره کرد و گفت: امروز نگاه جامعه به سرباز تغییر کرده و ما سربازی را فرصتی برای توسعه و پیشرفت کشور می دانیم لذا مجلس تلاش می کند بحث سربازی را از موضع اصلاح قوانین و پشتیبانی امور آنها دنبال کند که یک مورد آن اختصاص و پیش بینی 6هزار میلیارد تومان برای حقوق سربازان بود.

عزیزی در عین حال تیم فجر را نیازمند توجه بیشتردانست و افزود:  گرچه سپاه تمام توان خود را به کار گرفته است اما یکی از مشکلات فارس این است که صنعت برجسته ای ندارد که از ورزش حمایت کند.

 

رئیس مجمع نمایندگان استان فارس در پایان این دیدار نیز گفت: نمایندگان استان فارس وظیفه خود می دانند که از این تیم حمایت کنند و از هیچ تلاشی در این راستا دریغ نخواهند کرد.

 

انتهای پیام/


نظرات


نام و نام خانوادگی
اجباری
ایمیل
اجباری
موبایل
اختیاری
توضیحات