«شفافیت آرا را قبول ندارم بلکه باور دارم»


نماینده مردم شریف شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی در راستای اقدام عملی در مسیر طرح شفافیت آرای نمایندگان، رای خود به چند موضوع مهم اخیر را منتشر کرد.

🟤ابراهیم عزیزی که پیش از این در مصاحبه ای تفصیلی با یکی از رسانه ها ی استان فارس گفته بود «شفافیت آرا را قبول ندارم بلکه باور دارم»، رای خود را علنی کرد تا در میدان عمل نیز پایبندی خود را به موضوع فوق نشان دهد.

🔵 «مخالفت با گزارش کمیسیون تحقیق و رد اعتبار نامه تاجگردون» و «مخالفت با مدرس خیابانی وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت» را می توان از جمله این اقدامات علنی و عملی دانست که تصویر آن قابل مشاهده است.

 🔺 لازم به ذکر است ابراهیم عزیزی از جمله امضاکنندگان طرح شفافیت آرای نمایندگان بود که با 176 امضا برای طی مراحل قانونی تحویل رئیس مجلس شد.

🟢 او ضمن موافقت تام و تمام با اصل شفافیت آرا در عین حال معتقد است که موضوع شفافیت آرا باید در سطح و مقیاسی وسیع تر دیده شود و از نگاههای سطحی، کوته بینانه، به دور از نگاه عقلانی و به اصطلاح جوّگیرانه پرهیز کرد چراکه هدف نهایی همه دلسوزان واقعی کشور، پیشرفت میهن و خدمت شایسته و بایسته به مردم است.

🟡 عزیزی بر این باور است که شفافیت آرا به معنی جار زدن و  با بازی کردن با آبروی مردم  نیست چراکه در حوزه قانون گذاری باید با یک نگاه عالمانه، منطق قوی و بدون حب و بغض های شخصی یا جناحی، به چیستی ها و چرایی ها در مسیر تحقق آرمان های بلند انقلاب پرداخت.


نظرات


نام و نام خانوادگی
اجباری
ایمیل
اجباری
موبایل
اختیاری
توضیحات