تشریح سفر 3روزه کمیسیون امنیت ملی به شیراز


نایب رئیس اول کمیسیون امنیت ملی مطرح کرد:

 

تشریح سفر 3روزه کمیسیون امنیت ملی به شیراز

 

بازدید اعضای کمیسیون امنیت ملی از صنایع فجر، صاشیراز، صنایع شهدای صدر شیمی و پایگاه هوایی شهید دوران

 

ابراهیم عزیزی: در این سفر، توانمندی های صنایع دفاعی استان فارس در کنار کاستی ها و کمبودها مورد بررسی دقیق و کارشناسی قرار گرفت

 

نایب رئیس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی جزئیات سفر 3روزه اخیر اعضای این کمیسیون به شیراز را تشریح کرد.

 

ابراهیم عزیزی در این رابطه اظهار داشت: در راستای بازدید دوره ای اعضای کمیسیون از استان ها، این بار در شهر شیراز میزبان اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بودیم که بازدیدهایی نیز از مراکز و صنایع دفاعی شیراز به عمل آمد.

 

او افزود: در نخستین روز، بازدید از صنایع فجر شیراز و دیدار و گفت و گو با فرماندهان و مسوولان فجر را داشتیم که آخرین دستاوردهای صنایع فجر شیراز مورد بازدید قرار گرفت.

 

عزیزی به بازدید از مجموعه صاشیراز نیز اشاره کرد و گفت: در این بازدید نیز اعضای کمیسیون امنیت ملی با آخرین دستاوردهای حوزه الکترونیکی در عرصه های صنعتی و دفاعی آشنا شدند.

 

نایب رئیس اول کمیسیون امنیت ملی ادامه داد: بازدیدی نیز از صنایع شهدای صدر شیمی داشتیم که طی نشستی اقدامات و فعالیت های این مجموعه نیز به سمع و نظر اعضا رسانده شد.

 

او همچنین اظهار داشت: چهارمین بازدید اعضای کمیسیون از پایگاه هوایی شکاری شهید دوران بود که از قسمت های مختلف این پایگاه نیز بازدید به عمل آمد و در حاشیه آن نیز اعضای کمیسیون از یادگار شهید عباس دوران تجلیل به عمل آوردند و پس از آن در شورای تامین استان فارس نیز حضور به هم رساندند.

 

عزیزی در پایان نیز خاطرنشان کرد: در سفر 3روزه اعضای کمیسیون امنیت ملی سعی شد علاوه بر نشان دادن توانمندی های استان فارس در صنایع دفاعی و امنیتی، کمبودها و کاستی ها نیز به صورت ملموس و شفاف به اطلاع نمایندگان مجلس رسانده شود تا بتوانیم با استفاده از ظرفیت های خانه ملت، در تصویب بودجه ها و تخصیص اعتبارات به این صنایع پیش قدم باشیم.

 

 


نظرات


نام و نام خانوادگی
اجباری
ایمیل
اجباری
موبایل
اختیاری
توضیحات