واکنش نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی به شهادت پاسدار مدافع حرم توسط رژیم جنایتکار صیونیستی:


در واکنش به شهادت پاسدار مدافع حرم توسط رژیم جنایتکار صیونیستی:
 
ابراهیم عزیزی نایب رئیس اول کمیسیون امنیت ملی: جنایت شما بی پاسخ نخواهد ماند
 
❌❌جبهه مقاومت در نزدیک ترین نقطه به رژیم صهیونیستی
 
⭕️نایب رئیس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در واکنش به جنایت جدید رژیم جنایتکار صهیونیستی در به شهادت رساندن سروان پاسدار مقداد مهقانی جعفرآبادی خطاب به سران این رژیم جعلی گفت: جنایت شما بی پاسخ نخواهد ماند.
 
⭕️ابراهیم عزیزی ضمن تبریک و تسلیت شهادت پاسدار مقداد مهقانی جعفرآبادی و دیگر همرزم وی سرگرد پاسدار میلاد حیدری اظهار داشت: ترسی که از جانب جبهه مقاومت بر جان نزار رژیم جعلی و کودک کش رژیم صهیونیستی افتاده، موجب شده که سران این رژیم فاسد و جنایتکار دست به چنین اقداماتی بزنند.
 
⭕️او افزود: پاسخ جبهه مقاومت به این جنایات مذبوحانه، سخت و کوبنده خواهد بود و سران رژیم منحوس  صهیونیستی بدانند که انتقام سختی در انتظارشان است.
 
⭕️نایب رئیس اول کمیسیون امنیت ملی تصریح کرد: جبهه مقاومت امروز در نزدیک ترین نقطه به رژیم جعلی صهیونیستی است و در زمان خودش پاسخ جنایت بی شرمانه آن را خواهد داد.
 
⭕️عزیزی تاکید کرد: اقدامات این چنینی نشان از ضعف و استیصال رژیم صهیونیستی است؛ رژیمی که هیچ جایگاهی در میان ملت های شناسنامه دار و ریشه دار ندارد.
 
⭕️عضو کمیسیون امنیت ملی  با محکومیت سکوت و بی عملی مجامع جهانی در برابر جنایات مکرر رژیم صهیونیستی و ادامه نقض حاکمیت و تمامیت سرزمینی یک کشور مستقل، خواستار برخورد جدی با این رژیم فاسد شد.

نظرات


نام و نام خانوادگی
اجباری
ایمیل
اجباری
موبایل
اختیاری
توضیحات