تاکید ابراهیم عزیزی بر تامین منابع آب پایدار برای شیراز


در دیدار با مدیر عامل آبفای شیراز مطرح شد:

تاکید ابراهیم عزیزی بر تامین منابع آب پایدار برای شیراز

تلاش جهادی مجموعه آبفا در تامین آب سال گذشته قابل تقدیر است

 

نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی بر تامین منابع آب پایدار برای شهرستان شیراز تاکید کرد و گفت: برای چنین رویکردی باید یک برنامه دقیق و مدون تهیه کرد.

 

ابراهیم عزیزی در دیدار مدیر عامل آبفای شیراز با وی در دفتر ارتباطات مردمی نماینده شیراز و زرقان با تقدیر از تلاش های شبانه روزی کارکنان آبفا برای تامین آب شهرستان اظهار داشت: رویکرد جهادی در مجموعه آبفای شیراز موجب شد تا علی رغم همه تنش های آبی سال گذشته، مردم دغدغه آب نداشته باشند.

 

او تاکید کرد: امسال نیز در کنار سایر اقدامات، اولویت ما باید تامین آب پایدار برای شهرستان شیراز باشد که در این راستا از ظرفیت های بخش خصوصی، تسهیلات بانکی و دولتی می بایست بهره برد.

 

نایب رئیس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی همچنین با تقدیر از کارهای انجام شده در روستاها در سال های اخیر گفت: امسال  تامین آب پایدار روستاهای اطرف شیراز نیز یک اولویت برای آبفا است و باید برای آن برنامه ای مدون داشت؛ موضوعی که در سال های گذشته کمتر بدان توجه شده است.

 

عضو کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه کشور در عین حال اظهار داشت: به نظر می رسد با استفاده از ظرفیت های مجلس و دولت نیاز است در برنامه هفتم توسعه، مسائلی را در بگنجانیم تا در نهایت مبنایی برای اقدامات بزرگ در حوزه آبفا قرار گیرد که این مساله مد نظر بنده است.

 

نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر لازم باشد وزیر نیرو و مسوولان آبفا را به شیراز دعوت خواهیم کرد تا با یک بازدید میدانی، نیازهای شهرستان را به ایشان بازگو کرده و برای جذب اعتبارات لازم اقدام نماییم.

 

عزیزی همچنین بر توجه آبفا به شهر صدرا نیز تاکید کرد و گفت: صدرا یکی از کانون های مهم جمعیتی شهرستان شیراز است و برای تامین آب این منطقه باید برنامه ریزی دقیقی داشت.

 

مهندس بهروزی مدیر عامل آبفای شیراز نیز در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در طول یک سال گذشته جهت تامین آب شهرستان شیراز، بر اصلاح شبکه فرسوده آب شهرستان تاکید کرد.

 

 

 


نظرات


نام و نام خانوادگی
اجباری
ایمیل
اجباری
موبایل
اختیاری
توضیحات