عزیزی: حق مردم پرسشگری و وظیفه مسوولان پاسخ گویی است


حضور نماینده شیراز و زرقان در جمع نمازگزاران لپویی

 

عزیزی: حق مردم پرسشگری و وظیفه مسوولان پاسخ گویی است

 

 

ابراهیم عزیزی نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی در جمع نمازگزاران روز جمعه شهر لپویی در شهرستان زرقان حضور یافت.

 

نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی پس از اقامه نماز ظهر با نمازگزاران سخن گفت و آخرین اقدامات مجلس شورای اسلامی در عرصه های گوناگون را تشریح کرد.

 

ابراهیم عزیزی در ابتدا با اشاره به اهمیت تقوای الهی به ویژه در نظام اسلامی اظهارداشت: حق مردم پرسش گری و وظیفه همه مسوولان پاسخ گویی است و این یک موضوع محوری در نظام اسلامی است.

 

نایب‌رئیس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: اگر مدیری از پاسخ گویی طفره رود، مشروعیت ندارد چراکه در نظام سیاسی مبتنی بر دین،  پاسخ گویی و ارتباط بی تکلف با مردم، یک اصل است.

 

او خاطرنشان کرد: دعوت به تقوای الهی نیز تنها مختص مردم نیست بلکه همه را شامل می شود و کسانی که گوش شنوا دارند، باید در مقام عمل نشان دهند که به تقوا پای بند هستند.

 

عزیزی در ادامه با اشاره به نگاه مجلس به مسائل اساسی کشور نیز گفت: تورم، بیکاری و مشکلات معیشتی معلول است و علت آن عدم توجه به مسایل زیرساختی و زیربنایی است.

 

او در پایان آخرین اقدامات انجام شده در حوزه راه، ریل، آب و .... را برای مردم تشریح کرد و گفت: باید انرژی خود را صرف کارهای بزرگ و زیربنایی کرد.

 

در پایان و پس از اقامه نماز عصر نیز عزیزی در جمع نمازگزاران به پرسش های آنان پاسخ گفت.

 

انتهای پیام/


نظرات


نام و نام خانوادگی
اجباری
ایمیل
اجباری
موبایل
اختیاری
توضیحات