دهکده لجستیک در شیراز ایجاد می شود


خبر خوب نماینده شیراز و زرقان به فعالان اقتصادی:

 

دهکده لجستیک در شیراز ایجاد می شود

 

نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی از ایجاد دهکده لجستیک در شیراز خبر داد.

 

ابراهیم عزیزی در این رابطه اظهار داشت: به منظور تسهیل در امور گمرکی، یک دهکده لجستیک در جوار منطقه ویژه اقتصادی شیراز ایجاد خواهد شد.

رییس فراکسیون جنوب کشور مجلس شورای اسلامی در خصوص جزئیات احداث این دهکده اظهار داشت: این دهکده به صورت بندر خشک جهت سهولت در ترخیص کالاهای گمرکی در شیراز ایجاد می شود تا فعالان اقتصادی تمام موارد مربوط به گمرک و ترخیص کالاها را در شیراز انجام داده و نیازمند حضور در بنادر نباشند.

نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی همچنین از دیدار با مدیر عامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران خبر داد و گفت: در این دیدار جهت احداث خط ریلی برای استفاده این دهکده لجستیک بحث و تبادل نظر شد.

عزیزی خاطرنشان کرد: با توافق به عمل آمده با مدیر عامل راه آهن کشور، این خط ریلی از بندر عباس به شیراز ایجاد خواهد شد تا فعالان اقتصادی تمامی مراحل گمرکی را در شیراز دنبال کرده و نیاز به حضور در بندر نداشته باشند.

رییس فراکسیون جنوب کشور مجلس شورای اسلامی همچنین از دیگر توافقات به عمل آمده با مدیر عامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران را ایجاد قطار حومه از شیراز به مرودشت و پاسارگاد خبر داد و گفت: راه آهن این خط ریلی را نیز برای رفت و آمد مردم در شهرستان های نزدیک به شیراز ایجاد خواهد کرد.

عزیزی افزود: قطار حومه ای وسیله مناسب و امنی برای جابجایی مردم در سفرهای کوتاه است که با ایجاد آن شاهد تسهیل در حمل و نقل ها خواهیم بود.

 

انتهای پیام/


نظرات


نام و نام خانوادگی
اجباری
ایمیل
اجباری
موبایل
اختیاری
توضیحات