ترویج فرهنگ جهادی نقطه مقابل اهداف شوم نظام سلطه است


دیدار ابراهیم عزیزی با لباس خاکی های جهادی در روستای کرونی؛

 

ترویج فرهنگ جهادی نقطه مقابل اهداف شوم نظام سلطه است

 

نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی با حضور در جمع جهادگران بسیجی موسوم به لباس خاکی ها، از نزدیک با آنها گفت و گو  و بر توسعه فرهنگ جهادی تاکید کرد.

ابراهیم عزیزی در جمع گروه جهادی لباس خاکی های ناحیه ثارالله سپاه فجر شیراز در روستای کرونی شیراز با اشاره به حرکت ارزشمند این گروه جهادگر در خدمت به مردم اظهارداشت: نخستین نکته مهم در کار جهادی، فرهنگ سازی است که از این طریق می خواهیم به همگان بگوییم می توان با داشته های اندک کارهای بزرگ کرد.

او افزود: آن چیزی که انقلاب نیاز دارد عمق بخشی به فرهنگ مسوولیت پذیری است و این موضوع از ضرورت های امروز بوده چراکه نقطه مقابل تلاش دشمنان، سلطه گران و بدخواهان در قبال ملت رشید ایران است.

نایب‌رئیس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تمرکز دشمن در سه جبهه پشیمان سازی از گذشته، آشفته سازی حال و ناامیدی از آینده گفت: نظام سلطه با این سه رویکرد می خواهد دلسردی ایجاد کند لذا با فرهنگ جهادی می توان مقابل این رویکرد خصمانه ایستاد.

نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: با فرهنگ جهادی که همان فرهنگ مسوولیت پذیری است، می توانیم به همه خواسته هایمان که مبتنی بر ارزش های انقلاب بوده، برسیم.

این یادگار دوران دفاع مقدس با اشاره به تاثیر تفکر بسیج در پیروزی کشور در جنگ تحمیلی نیز گفت: امروز نیز با همان تفکر می توانیم مشکلات کشور را حل و فصل کنیم.

بازدید از محل فعالیت گروه جهادی لباس خاکی ها و گفت و گوی صمیمانه با برادران بسیجی پایان بخش این بازدید بود.

لازم به ذکر است سرهنگ اسماعیل  قزل سفلی رییس بسیج سازندگی سپاه فجر فارس نیز در ابتدای این بازدید صمیمانه، گزارشی از اقدامات انجام شده توسط گروه های جهادی ارائه کرد.

 

انتهای پیام/


نظرات


نام و نام خانوادگی
اجباری
ایمیل
اجباری
موبایل
اختیاری
توضیحات